Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy+dotazy

6. 3. 2009

Tady můžete psát vaše názory, nápady nebo dotazy.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Treninky

(Samuel, 26. 12. 2018 21:16)

Dobrý Den, jmenuji se Samuel Rabatin je mi 14 let, rád hraju stolní tenis a chtěl bych chodit třeba k vám na treninky. Kontakt: 736239661

přihláška

(vojta pawlus, 18. 10. 2011 12:19)

Dobrý den,je mi 13 let,stolní tenis hraju 4roky. měl bych zájem ve vašem klubu působit jako hráč. V případě zájmu kontakt č. 733325278

děkuji. Vojtěch Pawlus

TJ Sokol Dobrá

(Pavel, 18. 11. 2010 17:54)

Stolní tenis - jak dostat soupeře do blázince. To už praktikujete? To abych si v sobotu vzal kuklu Péťi Čecha.

ke čteni!!!!

(karel, 17. 11. 2010 15:50)


Stolní tenisMŮJBLOG.CZ (BETA) | CENTRUM.CZ | ATLAS.CZ | PŘIHLÁSIT
Profil

Karma blogu:
Nejčtenější

»Stolní tenis - jak dostat soupeře do blázince »Potahy - 1.část »Stolní tenis - údery »Potahy - 3.část »Stolní tenis - pravidla »Stolní tenis - taktika »Stolní tenis - slovník »Potahy - 2.část »Stolní tenis - podání »Stolní tenis - Rady trenérů »Stolní tenis - Postavení a práce nohou »Stolní tenis - prkna »Stolní tenis - psychika hráče »Stolní tenis - potah Tibhar - Super Defense 40 »Stolní tenis - Některé postřehy »Stolní tenis - Technické problémy »Stolní tenis - Co se mně nelíbí »Stolní tenis - Co se mně líbí

ahoj

(karel, 17. 11. 2010 15:41)

Stolní tenis - jak dostat soupeře do blázince
Autor: V.Samsonov (recese) Chcete vyhrát a stále to nejde? Už ani Dr. Neubauer nepomáhá? Použijte osvědčené metody, dělaj to i profíci.

Zde jsou zásady jak vyhrát. Vpřípadě že je dodržíte, vyhrajete. Leckdy možná klečí a odvozem soupeře doBohnic:

1. Přistupujte ke stolu s úsměvem.

2. Zkontrolujte soupeři raketu,přesah nad 2 mm: "jdi si to ostřihnout, nejsem Lojza z vesnice",vypadané špunty: "jdi si je dolepit, nebo přines jinou raketu",potahy : "tady máš seznam potahů, najdi mi ten tvůj".

3. Servis nelosujte, rovno hoďte míček po soupeři s poznámkou "Stejně ti nepomůže". V případě, že bude protestovat, hoďte rukou "Vo" servis losujou jen amatéři (soupeř už bude načatý).

4. Své podání poctivě schovávejte za tělem a zásadně nenadhazujte, se soupeřem se hádejte do krve. Každé soupeřovo podání komentujte slovy: "Já ten servis nevidím".

5. Trefte prvním míčkem soupeře mezi oči, ztratíte sice bod, ale psychická újma bude velká, soupeř se bude snažit zakončovat rychle, aby již žádnou ránu nedostal, čímž začne kazit.

6. Povzbuzujte se množstvím pokřiků, čím více skřeků najednou, tím více bude soupeře bolet hlava.

7. Choďte se utírat po každém míčku, zdůvodněte to nadměrným pocením už od mládí, nehrající ruku zásadně neutírat, nebylo by čím namáčet míček při servisu!

8. Před servisem zdržujte,procházejte se kolem stolu, utírejte potahy o všechno suché a mávejte raketoujako MaLin- je Vám přece vedro a potah je furt tak špinavý!

9. Udržujte nehrající ruku ve zpoceném stavu a při každém servisu míček pořádně namočte, případná mastnota od snídaně nebude na škodu.

10. Každé prase okomentujte svým"Shooooot" a "Odvážnému štěstí přeje", případně "To jsouzkušenosti".

11. Při podařeném míčku hlaste:"Už tě mám, vezeš se, hochu".

12. Míčky letící těsně kolem hrany stolu povzbuzujte hlasitým "Škrtni ty krávo".

13. Zamlčte jakékoliv soupeřovo prase, zdůvodněte to lepším zrakem.

14. Teče Vám už hodně do bot.Nepočítejte chvilku nahlas a uberte následně soupeři bod, je zaujatý hrou,nevšimne si toho.

15. Při úderu/servisu hodně dupněte, soupeř se lekne a bude vyveden z tempa.

16. Při hře hlasitě hekejte-model Sharapovová- plno lidí to nemá rádo- nemají klid na hru.

17. Plazte na soupeře jazyk,ulevujte si po těch fazolích z minulého večera a hlasitě říhejte.

18. Noste bílé tričko, lépe barvy blízko bílé(lehké odstíny), to uhádáte. Také výrazně svítivé barvy nejsou naškodu.

19. Když nehrajete, hlasitě fanděte, prasata můžete komentovat na milion způsobů: "To byl ale štramák" "Pěkný pásovec" "Ještě jedno!""Zasloužil si ho"

20. Jste při výměně v koncích? Zvolejte nový míč a chyťte ho do ruky. Pak se omluvte, že jste okolo tušili balón od vedlejšího stolu.

21. Soupeř dá nějaký nebezpečný servis a nevíte co s ním? Zahlaste prase a pozorně ho při tom nastudujte a zkuste nanečisto "co v tom je". Máte přece lepší oči.

22. Vyčerpali jste time a potřebujete zastavit rozjetého soupeře? Zahlaste prdlej míček, případně ho"náhodou" rozšlápněte. Bude pěkná pauzička a zuřící soupeř.

23. Soupeře nechte rozehrávat jen na jednom stole, je to podle pravidel a je fuk že máte 15 stolů v hale, to je radši před příchodem hráčů schovejte.

24. Nechte soupeře rozehrát na jiném stole, než se bude hrát, pokud to jde. Buďte vynalézaví!

25. Po zkaženém míči hoďte raketu do síťky, při dobrém hodu se síťka složí, soupeř bude z tempa a lehčí nátury otřeseny.

26. Najměte si pořádné roztleskávačky s chabým/úsporným oblečením, může být kontraproduktivní, nutno si na ně zvykat(ideálně přes léto)!!!

PRO FAJN PARTU

(Marie, 20. 6. 2009 17:25)

Docela vám to tam sluší a pohyb je zdravý,tak hodně uspěchu.

Krásní hráči pinpongu

(Jana, 18. 3. 2009 16:43)

Jak ušlechtilí a krásně jim to jde ale proč hrají v kožichu???? No snad vy ostatní na to máte lepší ubory a půjde vám to skvěle a nebudete tak spocení .

VZKAZ VŠEM SPORTUCHTIVÝM

(LOU, 7. 3. 2009 20:46)

Zanechávám příspěvek na nástěnce pro vzkazy pro všechny kteří se ostýchají a nemají odvahu když kouknou ať cokoliv písnou. Rád uvítám i příspěvek opačného pohlaví. Totiž uvažují podle zájmu i dámskou partičku na stolní tenis.

NÁDHERA SPORTOVAT

(LOU, 6. 3. 2009 9:17)

Všem kteří tady vstoupí anebo náhlednou, ať pohladí naší sportovní dušičku jakýmkoliv vzkazem.
A nebojí se nás kontaktovat v herně nebo na kontaktních číslech. Děkují.